Maciej Matyjaszczyk

cover letter

Dzień dobry! Nazywam się Maciej Matyjaszczyk, mam 30 lat. Z wykształcenia jestem mgr inżynierem Budownictwa. Na co dzień mieszkam i żyję w Goleniowie, a zawodowo projektuję zjeżdżalnie wodne i wodne place zabaw oraz prowadzę działalność gospodarczą w zakresie projektowania budynków. Kilka miesięcy temu rozpocząłem naukę technologii Front-Endowych: HTML5, CSS3, JavaScript.

Jestem aktywny zawodowo od 2011r. Pierwsze zawodowe kroki stawiałem w biurze Inspektora Nadzoru Inwestorskiego, gdzie wykonywałem projekty budowlane, załatwiałem sprawy formalne w Urzędach, wykonywałem kosztorysy oraz sprawdzałem dokumentacje przetargowe. W późniejszym okresie rozpocząłem własną działalność gospodarczą, w zakresie projektowania budynków oraz prowadzeniu spraw budowy „end-to-end”. W 2017 roku złożyłem egzamin uzyskując uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń z wyróżnieniem. Aktualnie pracuję w firmie produkującej zjeżdżalnie wodne oraz wodne place zabaw na stanowisku projektant, okresowo zastępując kierownika działu. W większości realizowane projekty znajdują w Europie, a także w Australii, Rosji czy Kanadzie, co wymaga prowadzenia uzgodnień z innymi projektantami branżowymi oraz z Klientami.

Od kilku miesięcy uczę się technologii Front-Endowych. Do tej pory zaznajomiłem się z HTML5, CSS3 i aktualnie intensywnie trenuję JavaScript. Staż w IdoSell byłby dla mnie świetnym testem oraz możliwością nauki od doświadczonych programistów. Jestem silnie zmotywowany i poważnie traktuję powierzone mi zadania.

  • +48 795 079 529
  • maciej.matyjaszczyk@gmail.com